معرفی مکانیک همراه

مکانیک همراه در سال ۱۳۸۵ با همکاری تنی چند از متخصصین مکانیک خودرو ، متخصین فناوری و اطلاعات آغاز به کار کرد . اکنون این مجموعه پس از ۱۲ سال تجربه حرفه ای در زمینه پیاده سازی تعمیرگاه های زنجیره ای ، ناوگان های تعمیرگاهی سیار ، تامین قطعات خودرو و همچنین ایجاد کارواش سیار و سرویسهای دوره ای خودرو ها با در اختیار داشتن قوی ترین و مجهزترین امکانات و تجهیزات روز دنیا و تیم مجرب و قدرتمند به یکی از مدعیان اصلی در زمینه خدمات تعمیرگاهی خودور ، سرویس های سیار خودرو و همچنین کارشناسی خرید خودرو در ایران مبدل گردیده است.

احترام به حقوق مشتریان ، درک صحیح نیازهای مشتریان ، کیفیت برتر محصولات ارائه شده و پشتیبانی کاملاً حرفه ای و قابل رقابت با سرویس دهندگان ممتاز دنیا ، ضامن موفقیت ما در ارایه این خدمات بوده است.

مکانیک همراه امیدوار است بتواند با ارائه خدمات حرفه ای در زمینه خدمات تعمیرگاهی ، تامین قطعات خودرو ، سرویسهای دوره ای انواع خودرو ، کارواش درمحل ، و همچنین خدمات کارشناسی خرید خودرو کمکی شایان در جهت فرهنگ ‌سازی هرچه بیشتر استفاده زمین پاک آسمان ابی در بین ایرانیان و کلیه فارسی زبانان دنیا نماید.

از شما دوست عزیز هم تقاضا داریم با ارسال نظرات و پیشنهادات سازنده خود ، ما را هرچه بیشتر در راستای بهینه‌سازی این اقدام همراهی نمائید.

امیدواریم ، بتوانیم افتخار خدمات رسانی به شما هموطنان عزیز را نیز داشته باشیم!

مکانیک همراه ®

نماد اعتماد ملی